- можна відкрити вгорі
- м'який
- вставки сітки з блискавкою спереду
- із зовнішньою кишенею
- з інтегрованим коротким повідцем
- внутрішня кришка: фліс
- жаккард (поліестер)
- до 7кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴







