
Туалет для кішки Primo XXL з обідком
- не ковзає завдяки гумовим ніжкам
- бортик швидко та просто кріпиться до лотка за допомогою затискачів
- пластик
- сірий/білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 71 мм |
| Тип | Відкритий |
| Колір | Бірюзовий |
| Вид | Туалет |
| Вид тварин | Кішки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴





