- Оптимальний контакт з твариною шляхом носіння перед тілом
з поясним поясом
З вбудованим коротким повідцем
Поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴











